Home

Üvegékszer szett

éjszaka fája üvegékszer szett |Moychi Glass - Egyedi

Moychi Glass - Egyedi üvegékszere

Rózsaszín-ezüst üvegékszer szett Vibráló, színes medál hozzá való lógós fülivel. Medál: 1.7 x 3,5 cm. 4800 Ft. Rendelésre Rózsaszín-ezüst üvegékszer szett 2 Vibráló, színes medál, karkötő és hozzá való lógós fülbevaló.. Sárga árvácska üvegékszer szett, medál és gyűrű 12.000 Ft; Népi üvegékszer szett 11.990 Ft; Harangvirág üveg ékszer szett 9.000 Ft; Almazöld üvegékszer szett 13.000 Ft; Fehér mozaik üveg ékszer szett 16.000 Ft; Átlátszó mozaik üveg ékszer szett 16.000 Ft; Mozaik ékszer szett, lila, rózsaszín 16.000 Ft; Barna, arany. 1 db uvegekszer szett - Új és használt termékek széles választéka - Vásárolj azonnal, licitálj aukciókra, vagy hirdesd meg eladó termékeidet Üvegékszer szett. Egyedi kézzel készített üvegékszer nyaklánc,fülbevaló,gyűrű. Mind a(z) 13 találat megjelenítése. Muranoi Technológiával Készült Dicroic Üvegékszer Készlet 8 990 Ft Kosárba teszem. Muranoi Technológiával Készült Dicroic Üvegékszer Készlet. Kategóriák: Egyedi.

Üveg ékszer szett - Czinamon üvegékszer

üvegékszer szett|Moychi Glass - Egyedi üvegékszerek

Uvegekszer szett - árak, akciók, vásárlás olcsón - Vatera

Zöld üvegékszer szett, Spatium ékszer 17.000 Ft; Türkiz mozaik üveg ékszer szett -Csak a medál van még meg! 8.000 Ft; Fekete mozaik üveg ékszer szett - Medál és gyűrű van még meg 14.000 Ft; Zöld mozaik üveg ékszer szett- Medál és gyűrű van még meg 14.000 Ft; Barna, arany mozaik üveg ékszer szett 16.000 F Cassandra bojtos üvegékszer szett - bézs. 11190 Ft + ÁFA. Cassandra kollekcióm az ókori trójai hercegnőről kapta a nevét, aki annyira szép volt, hogy Apollón isten is szerelmes lett belé. A lány bár megkapta tőle a jövőbelátás képességét, ám viszonzatlan szereleméért azzal az átokkal kellett tovább élnie, hogy.

Aurora borealis üvegékszer szett|Moychi Glass - Egyedi

Üvegékszer-szett: Egy újabb elegáns darab fehérből és áttetsző, irizáló, rózsaszín-arany dichroic üveg párosításából. Nem csak alkalmi viselethez ajánlom. Ezt a szettet napsütésben, világos ruhákhoz is fel kell venni, meg kell mutatni a fénynek, had ragyogjon.. Ékszer szett (338 tétel) Kategóriák. Összes termék Ékszer Kézműves ékszer (4897) Egyéb (209) Ékszer szett (338) Fülbevaló (462) Gyűrű (674) KÉZMŰVES ÚJ Tintakék üvegékszer garnitúra- nyaklánc + fülbevaló Feltöltve: 2020. 12. 06. 11:16. 1.990. Fekete ezüst szikrázás üvegékszer szett, nyaklánc, karkötő, gyűrű, fülbevaló szállítása Kedves Vásárlóim! A tiffany óráimnál és lámpáimnál a postaköltség törékenyként, postán maradóan, 3-5 napos szállításnál 2200-Ft. MPL automatára 2200-Ft. Ezek az árak csak az órákra és a lámpákra érvényesek Üvegékszer szett Dichroic üveggel 6, Üvegékszer szett Dichroic üveggel. Az országban egyedülálló üvegékszer! Minden darab egyedi és különleges! A szett tartalm

Üvegékszer készítő szett, kezdő csomag most kedvező áron 51 000 Ft helyett, csak 29 900 Ft-ért! Most fizetendő: 4 800 Ft! Karácsonyi ajándéknak is tökéletes Millefiori szett. Egy igazi egyedi ajándék, hiszen kézműves technikával készülő üvegékszer. Muránó az üveggyártás bölcsője, innen származik a millefiori, ezer virág minta is Szett kategóriánkban megtalálja az Önnek legmegfelelőbb terméket. Nézz meg Szett kategóriánk kínálatát Nyárias, csajos üvegékszer-szett, nem egy hétköznapi darab ezekkel a színekkel és formávalmégis hétköznapra ajánlom, hogy a hétfődet az irizáló rózsaszínjével bearanyozza A medál mérete: 45 x 52 mm A fülbevalók mérete: 15 x 20..

Levendulák a mezőn üvegékszer szett (pasztell) 3620 Ft. Erős, fűszeres és karakteres illat. Lehet nagyon szeretni és nagyon nem szeretni. Bárhogyan is, az eredmény megosztó. Színben mindenesetre lehet nagyon harmonikus és nagyon karakteres is. Ebben a szettben ennek a két színnek (lila és zöld) a harmonikus ábrázolását. 51.000 Ft helyett 29.900 Ft-ért - HobbiPénz - Még több termé Üvegékszer szett - Blue rainbow set7. Mérete: Medál kb. 34mmx34mm Mérete: Gyűrű alap kb. 20mm átmérő Anyaga: Üveg, Bullseye üveg, 4 rétegben, ezüst-kék. Termékleírás. 100% kézzel készített egyedi tervezésű üvegékszer szett. Tartalma: 1 db merev karkötő 25 mm -átmérőjű üveglencsével , 1 db medál lánccal ( fekete sodort szatén ) 18 mm átmérőjű üveglencsével, 1 pár stiftes fülbevaló 12 mm lencsével

Üvegékszer szett Archives - Csilivilág

2. Otthoni üvegékszer készítő szett micro fusing kemencével 2020.07.27-én módosultak az oldal általános szerződési feltételei, az új ÁSZF-et itt éred el. Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről
  3. A galéria tartalma 1 kép. 'Kis romantikus' fusing technikával készült üvegékszer szett tartalma: -medál: 4,7 cm x 5,7 cm, 43 cm hosszú 'nyaklánc' + 4 cm hosszabbító -gyűrű: 1,8 cm x 3 cm, állítható gyűrűalappal -karkötő: 17 cm hosszú + 4,5 cm hosszabbító -fülbevaló 1,5 cm
  5. őségi alapanyagok felhasználásával készül. Diem Glass - Egyedi - Design - Üvegékszer Hófehér alapon színes apró

Édesnemes Üvegékszer szett termékünk most 8.590 Ft-os áron elérhető. Vásároljon kényelmesen és biztonságosan webáruházunkból, akár percek alatt Jan 5, 2020 - Több, mint 110.000 kézműves-design termék hazai alkotóktól. Ékszerek, Ruhák, Táskák, Háztartási eszközök, Kozmetikumok, Játékok. Muránoi üvegékszer workshop Swarovski ékszerkészítő workshop Ön itt jár: Kezdőlap > Finom árnyalatok szett. Katt rá a felnagyításhoz. Megosztás.

Nov 3, 2019 - Több, mint 110.000 kézműves-design termék hazai alkotóktól. Ékszerek, Ruhák, Táskák, Háztartási eszközök, Kozmetikumok, Játékok. Nov 28, 2019 - Több, mint 110.000 kézműves-design termék hazai alkotóktól. Ékszerek, Ruhák, Táskák, Háztartási eszközök, Kozmetikumok, Játékok.

A búzavirágos mező ihlette ezt a kedves, virágos üvegékszer medál és fülbevaló szettet, amely fusing/olvasztott technikával készült. Az üvegdarabokat egyedi tervek alapján egyenként vágja ki Simon Kata üvegműves Barack, narancs és barna üvegékszer. A keresett termék sajnos már elfogyott! Név: Galaxy narancs üvegékszer szett Termékkód: 25

Türkiz üvegékszer szett (Moychi) - Meska

Viselj trendi ékszereket! Otthoni üvegékszer készítő szett micro fusing kemencével, üveglapokkal, dekorbuborékkal, üvegvágóval, szerelékekkel 51.000 Ft helyett 29.900 Ft-ért - Fusing - Még több termé Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett . 4 300 Ft . Dichroic fülbevaló . 1 600 Ft . Nagyon szép ékszer, szimpatikus eladó . Viola71. Profil. Köszönöm, hogy benéztél hozzám! Meska boltomban fusing ( olvasztásos ) technikával készült üvegékszereket találsz.. Leírás Ez a Muranói Technológiával Készült Dicroic Üvegékszer Készlet. Kézműves_Egyedi_Ékszerek . Ékszereink, napfény hatására a benne lévő különböző ásványok miatt, mindig különböző arcukat mutatják.A nyaklánc alapszínei minden szögből megvilágítva más és más színnel ragyognak.!A nyaklánc alapszínei: kék,zöld,fekete a kreatív műhely. 2019. március 26., ked Kétoldalt hordható üvegékszer szett. A keresett termék sajnos már elfogyott! Név: City zöld-narancs üvegékszer szett Termékkód: 25

Matyó szett Kézzel festett égetett üveg ékszerek matyó hímzésmintával díszítve. A szett tartalma: Matyó mintás karkötő. A karkötő pántja bőr. Matyó mintás fülbevaló. Anti allergén anyagból készült fém résszel. Matyó mintás medá MadeByYou alkotóműhely - Üvegékszer készítő workshop. Találd meg a hozzád illő színeket és . Egyedi üvegékszerek minden korosztálynak. Kép a kategóriának Ékszerszettek. Ft-ért - Fusing - Még több termék. Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett , Ékszer, Ékszerszett , Medál, Fülbevaló, Ékszerkészítés

Nauri üvegékszer szett https://uvegekszer.com/egyediekszerszettek Vidám színes medál, füli és karkötő szettben. Medál:3 x 3 cm. Karkötő: 1.8 x 3 cm Harangvirág üvegékszer szett termékünk most 11.490 Ft-os áron elérhető. Vásároljon kényelmesen és biztonságosan webáruházunkból, akár percek alatt

Üvegékszer. 2.2K likes. Az üveg, mint anyag már nagyon rég magával ragadott. Szeretem a színeket, a fényeket, és az üveg egy olyan anyag, ami szinte íncselkedik a fénnyel Üvegékszer - körmedál szett díszdobozban Szín: Fehér Anyaga: Üveg Fém: Orvosi fém - teljesen antiallergén Tartalom: 1 pötty fülbevaló 1 körmedál nyaklánc 1 gyűrű A gyűrű körmérete és a lánc hossza is állítható Szirén - tengerzöld üveg medál és pötty fülbevaló, üvegékszer szett, nyaklánc . 2 303 Ft. Napfelkelte arany-pirosban üveg medál és fülbevaló, üvegékszer szett . 2 793 Ft. Lorien erdeje üveg medál, gyűrű és fülbevaló, üvegékszer szett.

Üvegékszer, egyedi, design ékszer: medál, gyűrű, fülbevaló

1. tával díszítve. A szett tartalma: Karádi
  2. t 110.000 kézműves-design termék hazai alkotóktól. Ékszerek, Ruhák, Táskák, Háztartási eszközök, Kozmetikumok, Játékok.
  3. tás karkötő . 2 500 Ft . Halványzöld négyzetes üvegékszer medál . 2 500 Ft . Narancs sivatag üvegékszer medál . 1 600 Ft.

ritakata Lantos Rita vagyok, üvegékszereket készítek már 4 éve.Szobrásznak tanultam, de közbejöttek a gyerkőcök. Örököltem egy kemencét, és hát ez lett a gyümölcse Kalocsai szett Kézzel festett égetett üveg ékszerek kalocsai hímzésmintával díszítve. A szett tartalma: Kalocsai mintás karkötő. A karkötő pántja bőr. Kalocsai mintás fülbevaló. Anti allergén anyagból készült fém résszel

Kék ég üvegékszer szett (mesesdolgok) - Meska

Kínál Emese Álma Üvegékszer kör medál szett díszdobozban - fehér: Üvegékszer - körmedál szett díszdobozban Szín: Fehér Anyaga: Üveg Fém: Orvosi fém - teljesen antiallergén Tartalom: 1 pötty fülbevaló 1 körmedál nyaklánc 1 gyűrű A gyűrű körmérete és a lánc hossza is állítható. A lánc hossza 40-47 cm. Garancia: 30 napos cseregarancia a ragasztásból adódó. új ÜVEGÉKSZER SZETT - tömör Muránói - Jelenlegi ára: 890 Ft Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van.. Üvegékszer készítő szett, micro fusing box. Hogy hogyan kell a micro fusig boxal üvegékszereket készíteni, megtudhatja, ha részt vesz a tanfolyamon, ahol gyakorlati tanácsokat kaphat használatához, és ki is próbálhatja vele az üvegékszer készítést

panyizsuzsi iparművész ezüst és üveg ékszere

Ritakata üvegékszer, Jászberény. 1666 ember kedveli · 79 ember beszél erről. Kézműves üvegékszerek közvetlenül a készítőtől Olvadó karamell üvegékszerszett, nyaklánc, gyűrű, pötty fülbevaló (magdidesign) - Meska.h új ÜVEGÉKSZER SZETT - tömör Muránói - Jelenlegi ára: 890 Ft. Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán MURÁNÓI ÜVEGÉKSZER SZETT akció 955 Ft - Jelenlegi ára: 890 Ft. Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van.. új ÜVEGÉKSZER SZETT - tömör Muránói - Jelenlegi ára: 925 Ft Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van..

Üvegékszer szett - vjvm

Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 500 Ft Türkiz spectrum üveg felhasználásával készült a szett. Tisztítása nedves ruhával javasolt. Saját tervezésű, egyedi, designékszer. Dobozzal együtt szállítom, hogy még a csomagolással se kelljen vesződni. : - Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 200 Ft * Türkiz zöld spectrum üveg felhasználásával készült a szett. Tisztítása nedves ruhával javasolt. Saját tervezésű, egyedi, designékszer. Dobozzal együtt szállítom, hogy még a csomagolással se kelljen vesződni. : - Muránói üvegékszer szett Tejfehér, tömör üveg arany és bronz színű festéssel! A függesztő szál hossza 48 + 4 cm. A medál mérete kb. 4 x 4 cm Nagyon szép, egyedi! Jelenlegi ára: 1 290 Ft Az aukció vége: 2011-08-21 23:44. EXKLUZÍV ÜVEGÉKSZER szett - Jelenlegi ára: 1 290 F

Csillogó, elegáns, zöld SZÍNTRIÓ üvegékszer szettSzivárványos hullámos üvegékszer szett, nyaklánc, stiftes

Pompaglass - Üvegékszer, nyakék, medál, bullseye, üveg

Eszter Üvegékszer Egyedi ékszerek üvegből. 2015. december 7., hétfő. Tejeskávé szett Bézs szett, lilás-kékes csillogással. Fülbevalója két részes. A fülbevaló alapja és többi alkatrésze is nemesacél. A medál sodronyszálra van fűzve, a többi alkatrésze nemesacél Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 500 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) monurubygokugive Blog-Archiv 2015 (1575) május (437). MURÁNÓI ÜVEGÉKSZER SZETT akció 955 Ft - Jelenlegi ára: 955 Ft. Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van.. ÚJDONSÁG - 3 dimenziós Muránói üvegekészer szett A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van. A medál legnagyobb mérete 3, 5 x 3 cm. A fülbevaló 1, 5 X 1 cm. A stílusos öltözet elengedhetetlen kiegészítője! Ha tetszik, légy szíves nézd meg a többi termékemet is! Jelenlegi ára: 990 F Muranoi üvegékszer szett sárga - Jelenlegi ára: 900 Ft Gyönyörű sárga szív alakú üvegmedál láncon a hozzáilló beakasztós fülbevalóval! Jelenlegi ára: 900 Ft Az aukció vége: 2013-05-04 12:59. Muranoi üvegékszer szett sárga - Jelenlegi ára: 900 F

Karline üvegékszer szett (Moychi) - Meska

A MONO+ medál kollekció 25 színben megvásárolható. Egyedi ékszerek és üvegékszer panyizsuzsi ékszer webshopban Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 200 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) nusutadugubehevopi Blog-Archiv 2015 (2479) május (437). MURÁNÓI ÜVEGÉKSZER SZETT akció 955 Ft - Jelenlegi ára: 955 Ft Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Most a legjobb Blog-Archiv 2012 (671) március (41) február (367) január (263) 2011 (3523) december (269).

Üvegèkszer szett - Üvegékszerek - vjvm

Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 200 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) rofovowifymegafi Blog-Archiv 2015 (2481) május (437). Muranoi üvegékszer szett zöld rózsaszín - Jelenlegi ára: 900 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) kobidipimadamogiluwyfy Blog-Archiv 2013 (2640). Bigyó-bogyó üvegékszer szett. Elkészült a muránói család legújabb tagja is. Érdekes , különleges, finom..... Bejegyezte: ritakata dátum ÚJDONSÁG - 3 dimenziós Muránói üvegékeszer szett A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán. Tömör üvegből van. A medál legnagyobb mérete 3, 5 x 3 cm. A fülbevaló 1, 5 X 1 cm. A stílusos öltözet elengedhetetlen kiegészítője! Ha tetszik, légy szíves nézd meg a többi termékemet is! Jelenlegi ára: 990 F

SZETT Archives - Czinamon üvegékszer

Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 200 Ft. Türkiz zöld spectrum üveg felhasználásával készült a szett. Tisztítása nedves ruhával javasolt. Saját tervezésű, egyedi, designékszer. Dobozzal együtt szállítom, hogy még a csomagolással se kelljen vesződni. : - Egy Shamballa szett, amelyikben megtalálhatja a karkötőt, a fülbevalót és a nyakláncot, nem csupán elegánsabbá varázsolja Önt, hanem harmonikusabbá egyaránt. Ezért a fent említett mondásra a válasz, hogy talán nem szükséges az egyik vagy a másik mellett letenni a voksot, hiszen lehet középutat találni a kettő között

Meska - Egyedi Kézműves Termékek és Ajándékok Közvetlenül

Muranoi üvegékszer szett sárga - Jelenlegi ára: 900 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) zizupadaryzybu Blog-Archiv 2013 (2651) szeptember (14). Muranoi üvegékszer szett zöld rózsaszín - Jelenlegi ára: 900 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) rodutaberalymicezebymy Blog-Archiv 2013 (2611). Kézzel készített üvegékszer szett - Jelenlegi ára: 2 200 Ft 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése. Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom) weronanaqecogigigakapi Blog-Archiv 2015 (1836) május (437). új ÜVEGÉKSZER SZETT - tömör Muránói - Jelenlegi ára: 925 Ft. Új Muránói üveg szett, amely áll a képen látható medálból, a hozzá tartozó 42-44 cm hosszú függesztő szálból és fülbevalóból. A szett egyedi termék, nem köszön vissza az utcán MURÁNÓI ÜVEGÉKSZER SZETT akció 955 Ft - Jelenlegi ára: 955 Ft Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal. Ez érdekes Blog-Archiv 2012 (679) március (41) február (373) január (265) 2011 (3537) december (269). Tükörtojásos üvegékszer szett, a tét ha kíváncsi vagy akkor itt nézz utána: Nyereményjáték Úgy döntöttem felborítom a rendet, a megszokást, ez itt az Tovább » Téli ajánlato