Home

Erste liga jégkorong tabella

Erste Liga

Magyarázat: A LIVESCORE.in jégkorong livescore real-time szolgáltatása több, mint 100 bajnokság eredményeit élőben kínálja a szurkolóknak, sportfogadóknak. Harmadok eredménye, aktuális állás, játékrészek alakulása és egyéb livescore jégkorong adatok - mind megtalálhatóak oldalunkon MJSZ; Egészségügyi óvintézkedések és ajánlások - frissítve! A Magyar Jégkorong Szövetség ajánlásai, a koronavírus-járvány idejére vonatkozó egészségügyi óvintézkedések, és egyéb dokumentumok A jégkorong Erste Ligában a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként kezdte meg három mérkőzésből álló idegenbeli sorozatát a DEAC. A tabella 8. helyén álló Fejér-megyei gárda a dobogós helyen álló vendégek ellen szerette volna megkezdeni felzárkózását a középmezőnyhöz Opten-Vasas HC remek helyzetkihasználással és kapusteljesítménnyel 5-1-re nyert az esélyesebb DEAC otthonában a jégkorong Erste Liga vasárnapi fordulójában. A fővárosiak 45 nap után léptek ismét jégre a koronavírus-járvány miatt, ez volt az ötödik meccsük a szezonban

Női jégkorong. A játék minden elemében nagyon sokat fejlődtem. A szövetség videócsatornáján jelent meg interjú Keresztes Leventével, aki elkötelezte magát az NCAA-s Long Island egyetemhez. Vértes 1+2 ponttal vezette sikerre az Aberdeent. Erste Liga Tv Magyar Jégkorong Szövetség. számú melléklet Felmondási nyilatkozatminta (csak a szerződés felmondására irányuló szándék esetén töltse ki és juttassa vissza) Címzett: Magyar Jégkorong Szövetség 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3. E-mail cím: info@icehockey.hu (tárgy: Erste Liga tv) Adószám: 19011448-2-4 A Brassó 8-3-ra legyőzte a vendég Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján. A tabella: 1. MAC HKB Újbuda 12 6 3 2 1 55-35 26 pont 2. FTC-Telekom 12 3 5 3 1 48-44 22 3. DEAC 11 5 1 2 3 42-36 19 4. Corona Brasov Wolves 7 4 2 1 - 29-15 17 5. UTE 11 3 1 2 5 38-45 13.

A Gyergyói HK 3-0-ra legyőzte az erdélyi túrán szereplő Opten-Vasas csapatát a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén. A Gyergyói HK otthon tartotta a pontokat (Fotó: Kiss Annamarie/Hajdú-Bihari Napló) Jobb később, mint soha alapon kezd belerázódni a ritmusba a. A jégkorong Erste Ligában egy meccsre hazatért a DEAC. A Fradi elleni fővárosi siker, s az erdélyi három meccses sorozat között pénteken este a DAB elleni hazai mérkőzés várt a debreceni hokisokra. Nagy csata volt - Fotó: deac.hu. A dunaújvárosi csapat az Erste Liga-idény eddigi legnagyobb csalódása

Az Opten-Vasas HC remek helyzetkihasználással és kapusteljesítménnyel 5-1-re nyert az esélyesebb DEAC otthonában a jégkorong Erste Liga vasárnapi fordulójában. A fővárosiak 45 nap után léptek ismét jégre a koronavírus-járvány miatt, ez volt az ötödik meccsük a szezonban A társbajnok FTC-Telekom fordulatos mérkőzésen nyert a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának csütörtöki játéknapján. (romániai)-MAC HKB Újbuda 4-2 (1-1, 1-1, 2-0) A tabella: 1. MAC HKB Újbuda 14 8 3 2 1 69-38 32 pont 2. DEAC. kövess minket. Keresés: Menu. Hírek; A csapat; Mérkőzések; Tabella; Információ

TabellaTeljes - Erste Liga

3-1-re győzött a DEAC az edzőváltáson átesett Dunaújváros ellen a jégkorong Erste Liga pénteki mérkőzésén. Az Acélbikák csütörtökön menesztették a kanadai David Legert, és ezen a találkozón az eddigi másodedző, Borbás Gergely irányította a csapatot Erste Liga, Budapest, Hungary. 13K likes. Erste Liga is an international hockey league founded in 2008. Currently it has 10 members from Hungary, and Romania. Teams play each other 2x home and 2x.. Az Opten-Vasas HC remek helyzetkihasználással és kapusteljesítménnyel 5-1-re nyert az esélyesebb DEAC otthonában a jégkorong Erste Liga vasárnapi fordulójában. A fővárosiak 45 nap után léptek ismét jégre a koronavírus-járvány miatt, ez volt az ötödik meccsük a szezonban. A csapat - amely a harmadik idényét tapossa az Erste Ligában - fennállása során másodszor. A tabella második felében szerénykedő lila-fehérek már a 4. percben megszerezték a vezetést Vincze Péter góljával, majd Rafaj Attila duplázta meg a fórt - s ekkor még mindig nem értünk a hatodik perc végére. A MAC hiába próbálkozott, nem talált fogást az UTE-n sem az első, sem a második harmadban. JÉGKORONG ERSTE.

A címvédő FTC-Telekom 5-4-re legyőzte az ősi rivális Újpestet a jégkorong Erste Liga első vasárnapi mérkőzésén. A friss újpesti igazolás, Mario Michel Lamoureaux gyorsan vezetést szerzett csapatának, ám még az első harmadban háromszor is betalált az FTC, Rasmus Kulmala. Az Erste Liga (korábban a MOL Liga) egy 2008-ban létrehozott nemzetközi jégkorongbajnokság, közép-európai, többnyire magyar, osztrák és romániai csapatok részvételével.Alapításakor a főtámogató MOL cégről kapta a nevét. A bajnokság ezen a néven 2017-ben megszűnt és Erste Liga néven folytatódott tovább. Főtámogatója azóta az Erste Bank

Jégkorong: Erste Liga 2020/2021 tabellák - Scoreboard

UTE Jégkorong Szakosztály hivatalos oldala. Kapcsolat. UTE Jégkorong Szakosztály 1044 Budapest, Megyeri út 13. Telefon/fax: +36-1/272-127

Tabella - MJSZ - Magyar Jégkorong Szövetsé

JÉGKORONG DEAC-Titánok, Erste Liga, 2020.11.29. (Fotók: Nyitrai Daniella) 2020.11.30 írta deac FRISSÍTVE: 2020.11.30 írta deac FRISSÍTVE: 2020.11.3 <![CDATA[Budapest - A tabellán első helyen álló DVTK a Vienna Capitals, a második helyezett MAC az UTE ellen győzött hazai pályán a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. Eredmények: DVTK Jegesmedvék-EV Vienna Capitals (osztrák) 3-1 (0-0, 2-0, 1-1) MAC Budapest-UTE 5-3 (1-1 A Csíkszereda, a DEAC és az UTE is vendégként nyert a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A legértékesebb győzelmet az éllovas csíkszeredai együttes aratta, amely Dunaújvárosban győzött 4-3-ra. Eredmények (a szövetség honlapjáról): Gyergyói HK (román)-DEAC 2-4 (0-0, 1-2, 1-2) Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 3-4 (1-2, 1-1, 1-1. Az Újpest hosszabbítás után 3-2-re kikapott a Fehérvári Titánok vendégeként a jégkorong Erste Liga csütörtöki mérkőzésén. Eredmény, Erste Liga (a sorozat honlapja szerint): Fehérvári Titánok-UTE 3-2 (1-1, 0-0, 1-1, 1-0) - hosszabbítás után. A tabella: 1. Dunaújvárosi Acélbikák 4 3 - - 1 21-11 9 pont 2. UTE 4 2 1 1. Jégkorong Erste Liga - Kétgólos hátrányból fordított a Csíkszereda A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 10 8 1 - 1 56-32 26 pont. 2. FTC-Telekom 11 5 4 2 - 47-27 25. 3. DEAC 9 5 1 2 1 33-21 19. 4. Dunaújvárosi Acélbikák 9 6 - - 3 41-23 18 . 5. Corona Brasov 9 5 - - 4 27-23 15.

Erste Liga 2020/2021 - Jégkorong, Magyarország Livescore

A Csíkszereda első vereségét szenvedte el a jégkorong Erste Liga 2019-20-as idényében, miután az alapszakasz vasárnapi játéknapján 3-0-ra alulmaradt a vendég DEAC gárdájával szemben. A gól nélküli első és második harmadot követően a debreceniek a 41. percben két gólt szereztek, a 46. percben pedig már hárommal vezettek Budapest/Csíkszereda - A Ferencváros kétgólos győzelmet aratott a Csíkszereda vendégeként a jégkorong Erste Liga középszakaszának alsóházában hétfőn. Eredmény, Erste Liga, középszakasz: alsóház: SC Csíkszereda (román)-Ferencvárosi Torna Club 2-4 (1-1, 1-2, 0-1) A tabella: 1. SC Csíkszereda 6 4 - - 2 27-21 16 pont 2 Jégkorong Erste Liga - Nyert és középszakaszgyőztes a Ferencváros Budapest - Az éllovas és alapszakaszgyőztes Ferencváros az élen zárja a középszakaszt a jégkorong Erste Liga felsőházában, miután hétfőn saját közönsége előtt kétgólos hátrányból fordítva nyert a Debrecen ellen

A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 4-3-ra legyőzte a vendég Vasas együttesét a jégkorong Erste Liga középszakaszának szombati mérkőzésén. A fővárosiak a 27. percben 2-0-ra vezettek, de még a harmadik harmadban fordítottak a házigazdák, akik csütörtökön váltottak edzőt: Corey Bricknell helyét a Borbás Gergely, Jávorics Gábor páros vette át. A DAB a. Az Erste Liga TV élőben közvetít a Tüskecsarnokból, kezdés fél hétkor. Hajrá, Fradi! Tabella. Sétafoci a Fradiban. Legfrissebb hozzászólások. EB edzés edzőmeccs edzőtábor Erste Liga Európa Liga felkészülés FradiTV fradizmus futsal férfi kézilabda góltotó jegyek jégkorong kezd. ERSTE LIGA. Tabella; Menetrend; MÉRKŐZÉSEK; INFÓK. Jégcsarnok; A jégkorong szabályai; TÁMOGATÓINK; TAO; Keresés: Élő közevtítés. Home. jégkorong. jégkorong. Felnött csapat HÍREK Magával ragadta a légkör! Az Erste Liga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén korcsolyáznak jégre ma este Acélbikáink a. Jégkorong Erste Liga - Az FTC kikapott Csíkszeredán A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 27 21 1 1 4 138-81 66 pont. 2. FTC-Telekom 25 16 5 2 2 113-61 60. 3. Corona Brasov 27 16 4 - 7 100-70 56. 4. DEAC 25 14 1 3 7 100-70 47. 5. UTE 24 12 3 3 6 88-64 45. 6. Gyergyói HK 27 12 1 2 12 87-94 4

Az Opten-Vasas 6-1-re legyőzte a vendég Dunaújvárosi Acélbikák csapatát a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján, és ezzel pontszámban is ellépett az edzőváltáson átesett sereghajtó riválisától Jégkorong: Vasas eredmények, végeredmények, következő meccs. hirdetés. hirdeté

Jégkorong Erste Liga - A hétvégi eredmények és tabella

Jégkorong Erste Liga: UTE - FTC-Telekom 2-1 (0-1, 0-0, 1-0, 1-0) - hosszabbítás után. A tabella: 1. EV Vienna Capitals II 1 1 - - - 5-3 3 pont 2. FTC-Telekom 2 - 1 1 - 4-4 3 3. UTE 1 - 1 - - 2-1 2 4. DEAC 1 - - 1 - 2-3 1 5. Dunaújvárosi Acélbikák 0 - - - - 0-0 0 6. Fehérvári Titánok 0 - - - - 0-0 0 7. Gyergyói HK 0 - - - - 0-0 0 8 Jégkorong Erste Liga: az én házam, az én váram  Orbán Zsolt utolsó frissítés: 14:54 GMT +2, 2017. október Nem engedtek át pontokat az otthon szereplő csapatok a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján: mind a négy meccsen hazai siker született, egytől egyig a rendes játékidőben Egyik keddi mérkőzés sem ért véget az alapjátékidő lejártával a jégkorong Erste Ligában: Dunaújvárosban a hosszabbításban dőlt el az összecsapás, a fővárosban pedig szétlövésre volt szükség. A tabella: 1. FTC-Telekom 34 23 5 2 4 161-81 81 pont 2. Sport Club Csíkszereda 31 22 1 2 6 144-95 70 3. DEAC 34 21 1 4 8 140. Október 5-én, pénteken 18 órakor a Schiller-Vasas HC látogat a Dunaújvárosi Acélbikák csapatához az ERSTE Liga következő fordulójában Címkék: Erste Liga, jégkorong, Tabella. Sétafoci a Fradiban. Legfrissebb hozzászólások. Linkek. FTC Baráti Kör Bajnokok Ligája derbi Dibusz Doll döntő EB edzés edzőmeccs edzőtábor Erste Liga Európa Liga felkészülés FradiTV fradizmus futsal férfi kézilabda góltot.

Erste Liga: az UTE legyőzte a listavezetőt - NS

Livescore jégkorong - élő jégkorong eredmények - Livescore

A listavezető Ferencváros házigazdaként 5-3-ra legyőzte a Corona Brassó csapatát a jégkorong Erste Liga középszakaszának pénteki játéknapján. Eredmények, középszakasz: felsőház: FTC-Telekom - Corona Brassó (romániai) 5-3 (1-1, 1-2, 3-0) Újpesti TE-SC Csíkszereda (romániai) 1-0 (0-0, 0-0, 1-0) A tabella: 1. FTC-Telekom 3 2 1 - - 13- 9 14 pont 2. Újpesti TE 4 2 [ A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18 Az FTC hazai pályán egy góllal legyőzte a MAC Budapest csapatát a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. Az Újpest pályaválasztóként, a Dunaújváros vendégként nyert magabiztosan. A tabella: 1. DVTK Jegesmedvék 10 8 1 - 1 38-17 26 pont 2. MAC Budapest 12 8 - - 4 48-28 24 3. Újpesti TE 11 8 - - 3 34. hoki jégkorong férfi hoki Férfi jégkorong erste liga titánok ftc-telekom ftc-telekom jégkorong beharangoz rendes játékidős győzelem nélkül a tabella utolsó helyét foglalják el, addig a Fradi nyolc meccsen szerzett 14 ponttal már a második a tabellán. Talán ennél is fontosabb mutató a jelenlegi forma: a Ferencváros.

Jégkorong Erste Liga: szétlövéssel nyerte a rangadót a DVTK. MTI A címvédő és alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék csapata szétlövéssel 4-3-ra győzött a legutóbb döntős MAC Budapest vendégeként a jégkorong Erste Liga keddi rangadóján. A miskolci együttes a nyolcadik percben már két góllal vezetett, ám a találkozó. A Debrecen 3-1-re legyőzte vasárnap a vendég Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga alapszakaszában, így a két együttes helyet cserélt a tabellán. Eredmény (a szövetség honlapjáról): Debreceni EAC-Dunaújvárosi Acélbikák 3-1 (1-0, 1-0, 1-1) korábban: Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 3-1 (0-1, 3-0, 0-0) A tabella: 1 A Dunaújváros saját közönsége előtt 4-2-re legyőzte a Hokiklub Budapestet a jégkorong Erste Liga keddi mérkőzésén. Eredmény: A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 12 8 3 - 1 58-29 30 pont 2. FTC-Telekom 13 8 2 1 2 62-28 29 3. Corona Brasov 13 7 - 2 4 51-40 23 4. Dunaújvárosi Acélbikák 10 7 - - 3 42-29 2 UTE Jégkorong Szakosztály hivatalos oldala. Újabb korosztályos válogatottal bővült a keret. A 23 éves játékos az osztrák utánpótlásban nevelkedett, később játszott az EBEL-ben, de az Erste Liga sem ismeretlen neki, hiszen ellenfélként már találkozhattunk vele a Vienna II csapatában

Az utóbbi napokban többször is átalakult az ERSTE Liga felsőházának ranglistája. Tovább pörgött a mókuskerék, szerdán lejátszottak két mérkőzést és nem mondhatjuk, hogy egyszerűbbé vált a helyzet. Az újvárosiak rendes játékidőben győzték le az FTC-Telekom csapatát, leszorítva a tabella éléről a zöld-fehéreket jégkorong Erste Liga Varga Judit: a jogállamiság nem válhat politikai zsarolóeszközzé Az igazságügyi miniszter azzal kapcsolatban nyilatkozott, hogy Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke még megválasztása előtt ígéretet tett arra, hogy évente jelentést készítenek a tagállamok jogállami helyzetéről <![CDATA[Budapest - Az Újpest nagy küzdelemben 3-2-re nyert a második helyen álló, vendég MAC Budapest ellen a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján. Eredmények: UTE-MAC Budapest 3-2 (0-0, 2-1, 1-1) ASC Corona Brasov (román)-SC Csíkszereda (román) 3-2 (0-0, 2-0, 1-2) Fehérvár Erste Liga A DEAC egy fordulatos és izgalmas mérkőzésen a szezon során másodszor is legyőzte az FTC -Telekomot, aminek köszönhetően megelőzte ellenfelét és feljött a tabella 2. helyére Budapest - Néhány hete Debrecenben a házigazdák 8-1-re nyertek, most a lilák háromgólos győzelmet arattak

Magyar bajnok, Erste Liga-címvédő férfi jégkorongcsapatunk számára öt mérkőzés van hátra a 2019/20-as idény alapszakaszából. Fodor Szabolcs együttese jelenleg a tabella második helyén áll, és következő néhány mérkőzésén nagy lépést tehet afelé, hogy bebiztosítsa ezt a pozícióját, és ezzel a három bónuszpontot a felsőházi középszakaszra, ahol már a. Jégkorong Erste Liga - Szétlövéses Vasas-siker Budapest, 2019. január 14., hétfő (MTI) - A Vasas saját közönsége előtt szétlövéssel nyert a Fehérvári Titánok ellen a jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján. 2-6 (0-4, 1-2, 1-0) A tabella: 1. FTC-Telekom 38 25 5 3 5 176- 91 88 pont 2. Sport Club Csíkszereda. Jégkorong Erste Liga - Kiütéses FTC-siker, az UTE Debrecenben nyert 2018-12-26 20:59 A listavezető Ferencváros kiütéses, 9-1-es győzelmet aratott a vendég EV Vienna Capitals II együttes felett a jégkorong Erste Liga alapszakaszának szerdai játéknapján Péntek este a DVTK Jegesmedvék vendége az Újpest TE jégkorongcsapata lesz az Erste Liga középszakaszában. Mikael Tisell osztotta meg velünk gondolatait a találkozó előtt. Előrelépést szeretnék látni - DVTK hírek - jégkorong

MJSZ - Magyar Jégkorong Szövetsé

1. <body> <h1><a href=https://www.ice.hockey rel=nofollow></a></h1> <h1><a href=https://www.ice.hockey rel=nofollow>https://www.ice.hockey</a></h1> <p><a href.
  2. Jégkorong Erste Liga - A címvédő FTC legyőzte az éllovas Csíkszeredát. A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 28 21 4 1 2 137-66 72 pont 2. FTC-Telekom 23 14 3 3 3 101-51 51 3. Corona Brasov 26 15 1 4 6 106-77 51 4. Dunaújvárosi Acélbikák 25 15 - 2 8 93-62 47 5. DEAC 25 13 3 1 8 89-69 4
  3. Eredmények (a szövetség honlapjáról): Sport Club Csíkszereda (román)-Hokiklub Budapest 3-2 (0-1, 2-1, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után Corona Braso
  4. Simán nyert a jégkorong Erste Liga listavezetője. by Kínyó Norbert · 24/12/2018. Az éllovas FTC simán, 6-1-re győzött a Fehérvári Titánok vendégeként vasárnap a jégkorong Erste Liga alapszakaszában. A tabella: 1. FTC-Telekom 31 21 5 2 3 141-73 75 pont 2. Sport Club Csíkszereda 31 22 1 2 6 144-95 70 3. Corona Brasov 31 19.

Jégkorong Erste Liga - Simán nyert Brassóban a címvédő 2-2, 2-3) A tabella: 1. DVTK Jegesmedvék 20 17 1 1 1 82-31 54 pont 2. MAC Budapest 21 15 - - 6 86-52 45 3. Dunaújvárosi Acélbikák 20 12 - - 8 65-52 36. A Ferencváros 2-0-ra legyőzte az Újpest csapatát a jégkorong Erste Liga alapszakaszának hétfői rangadóján a Tüskecsarnokban.Az FTC ezzel a derbivel ünnepelte jégkorong-szakosztályának 90 éves fennállását. Csapatuk sorozatban a 15. mérkőzését nyerte meg a bajnokságban.A Csíkszereda, Brassó - Az Újpest 6-4-re kikapott a Csíkszereda vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának szombati játéknapján A címvédő és listavezető DVTK Jegesmedvék fölényes győzelmet aratott vendégként a Ferencváros felett a jégkorong Erste Liga alapszakaszának péntek Erste Liga - Labdarúgás. Tabella, eredmények és Erste Liga Magyarország Jégkorong Fogadási tippek - Sport statisztikák, tabellák, TÁBLÁZAT, NEXT MATCHES ,LAST RESULTS. Liga 1 2020/2021 eredmények, Foci Románia - Eredmenyek.com Erste Liga Labdarúgás. Verseny archívuma. 20/21 Verseny archívuma. 20/21 20/21 19/20 18/19 17/18.

Jégkorong Erste Liga: leteperték az Acélbikákat a DEAC

1. Közzétették az Erste Liga alapszakaszának sorsolását. A bajnokság szombaton este 19:15-kor a Tüskecsarnokban indul a MAC HKB Újbuda és a Vasas HC találkozójával, ezt követi hétfőn este a DEAC-Titánok mérkőzés. Az első két hétben lejátszandó hat találkozó közül ötöt is élőben közvetít az M4 Sport és az M4 Sport+
  2. Jégkorong Erste Liga - Kikapott Újpesten a Csíkszereda Magyarország, Csíkszereda, Románia, Hargita megye. A tabellán második erdélyi együttes sorozatban megnyert tíz tétmérkőzés után kapott ki újra, erre legutóbb épp egy hónapja, Brassóban volt példa. Az UTE sikerével a harmadik helyre lépett előre
  3. Jégkorong Erste Liga - Győrben nyert a MAC . kisalfold.hu. A MAC HKB Újbuda 3-0-ra nyert a Titánok győri otthonában a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. A tabella: 1. MAC HKB Újbuda 6 4 1 1 - 30-13 15 pont 2. Corona Brasov Wolves 5 3 1 1 - 20-12 12 3. Sport Club Csíkszereda 5 3 - 1 1 28-22 1
  4. A társbajnok Csíkszereda nagy csatában nyert 4-3-ra Újpesten a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén. A hazaiak háromszor is vezettek, mégsem tudtak pontot szerezni. Eredmény (a liga honlapja alapján): Erste Liga, alapszakasz: UTE-Sport Club Csíkszereda (romániai) 3-4 (1-0, 2-3, 0-1) A tabella: 1
  5. Jégkorong Erste Liga - A Titánok csapata nyerte az első győri mérkőzést . kisalfold.hu. A tabella: 1. Corona Brasov Wolves 5 3 1 1 - 20-12 12 pont 2. Sport Club Csíkszereda 5 3 - 1 1 28-22 10 3. DEAC 5 2 1 2 - 21-16 10 4. MAC HKB Újbuda 4 2 1 1 - 22-12 9 5. Gyergyói Hoki Klub 7 1 1 2 3 16-25
  6. Erste Bank Eishockey Liga - Austria Kontinentális Jégkorong Liga MOL Jégkorongliga Jégkorong Ligák Facebook oldalak Nemzeti Sport Online Critical Mass Hungary Zumba Hungary Lovasok.hu Magyar Kerékpárosklub BOM- Budapesti Olimpiai Mozgalom Pepsi Foci NBA Bodybuilding.com Facebook oldalak (aloldal
  7. Sorsolás Tabella... 08:00 [jegkorong.jpeg] 210 percig nem kapott gólt Viktor Fasth (jegkorong.blog.hu) A társbajnok FTC-Telekom 6-2-re győzött az ősi rivális Újpest otthonában a jégkorong Erste Liga keddi... 19:55 [jegkorong.jpeg] SC Csíkszereda-DEAC 2-5.

Gólzáporos meccsek a jégkorong Erste Ligában M4 Spor

Játszott az Adler Mannheim, az Iserlohn Roosters, a Grizzly Adams Wolfsburg és a Krefeld Pinguine DEL- csapatainál (Német Jégkorong Liga), utóbbival 2003-ban bajnoki címet is ünnepelhetett. Csehországban az Olomouc és a Zlin, majd az Opava együttesét erősítette, de egy idény erejéig megfordult a Krakkó csapatában is FTC Jégkorong. 6,878 likes · 849 talking about this · 2,036 were here. Az FTC-Telekom Jégkorong szakosztályának hivatalos oldala. Hajrá, Fradi Jégkorong Erste Liga - Fölényes fehérvári siker a fővárosban Budapest, 2020. február 10., hétfő (MTI) - A Fehérvári Titánok csapata 5-1-re győzött a sereghajtó Hokiklub Budapest vendégeként a jégkorong Erste Liga középszakaszában, az alsóház hétfői mérkőzésén A Dunaújvárosi Acélbikák csapata az első harmadot követően még vezetett, mégis 3-1-re kikapott az éllovas Csíkszereda vendégeként a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén. Eredmény (a sorozat honlapjáról): Sport Club Csíkszereda (romániai)-Dunaújvárosi Acélbikák 3-1 (0-1, 1-0, 2-0) A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 18 14 3 - 1 91-41 48 pont 2 A cseh Leo Gudas lett a jégkorong Erste Ligában sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikák vezetőedzője. Jégkorong: új vezetőedző Dunaújvárosban élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján. Ezzel a sikerrel már a tabella harmadik helyén áll a nápolyi csapat. A legjobbak között

5. Jégkorong: hazai pályán kapott ki a DEA
Újra a Csíkszereda örülhetett | ACÉLBIKÁKErste LigaÚjabb fontos meccs vár az Acélbikákra | ACÉLBIKÁK2019